SPARTANS

O KLUBE

Spartans club Bratislava založil 4.2. 2009 Vincent Kolek, ktorý je jeho predsedom a zároveň hlavným trénerom. Spolu s ďalšími trénermi sa podieľajú na jeho chode a neustálom napredovaní, za účelom rozvoja mentálnej, technickej a fyzickej úrovne pre deti, mládež a dospelých, bez rozdielu pohlavia. Kladieme dôraz v prvom rade na technickú stránku bojového umenia (športu) s využitím vlastných dlhoročných znalostí a skúseností. Je pre nás dôležité učiť ľudí správnym návykom, podľa tradičných metód Muay Thai u nazývaného ako thaiboxing alebo thajský box.

Vincent Kolek

Vincent Kolek sa narodil 3.7.1978 v Bratislave. Ako sedemnásťročný prvý krát ochutnal tvrdosť úpolového športu nazývaného kickbox, ktorý tu bol novinkou po karate, boxe a zápasení. Počas dlhoročného trénovania a učenia sa, si chcel overiť svoju technickú vyspelosť v zápasoch, či už v light contacte, full contacte, alebo neskôr v Muay Thai. Skúsenosti naberal na mnohých domácich ale aj zahraničných šampionátoch, kde získal niekoľko titulov majstra a vicemajtra SR, a vicemajstra Európy, pričom svoju kariéru ukončil pri nazbieraní 90-tich zápasov a dodnes sa venuje trénovaniu ľudí.

Počas svojej trénerskej činnosti vychoval mnoho zápasníkov, ktorí reprezentovali Slovensko v zahraničí, kde dokázali vybojovať tituly majstrov Európy a majstrov sveta, či už amatérskych alebo profesionálnych.

– Sloboda, Odvaha, Vytrvalosť, Súcit, Radosť –

„Všetko, čo človek robí, robí pre seba.“

Vincent Kolek

O KLUBE

ZAMERANIE

Spartans club sa snaží poskytnúť čo najlepšie podmienky pre športové aktivity ľudí z Bratislavy a okolia:

  • vyučovanie tradičného Muay Thai
  • špecializované tréningové zameranie pre ženy
  • tréningové a športové aktivity pre širokú verejnosť a firmy
  • tréning detí
  • súkromné tréningové programy, tréning VIP klientov
SPARTANS

PONUKA SLUŽIEB

PONUKA SLUŽIEB

Tréning Muay Thai

spočíva v oboznámení sa s týmto bojovým umením, jeho filozofiou, tradíciou, ako aj náukou jeho techník. Cieľom tréningu je zvládnutie techník thajského bojového umenia u začiatočníkov, pokročilých, ako aj príprava zameraná na amatérske a profesionálne zápasenie, taktiež kondičná príprava a dosiahnutie stupňa vyspelosti v tomto odvetví. Tréning spočíva aj v praktickom využití týchto technik v bežnom živote a v nebezpečných situáciách.

PONUKA SLUŽIEB

WOMEN THAIBOX

je aeróbné cvičenie určené vyslovene pre ženy. Pri tréningu sa pracuje na neustálom zdokonaľovaní určitých partií (hlavne tých problematických), ako aj na kondícii a zlepšení koordinácie tela. Sú to cvičenia s odľahčeným nasadením bojových prvkov. Avšak ich zastúpenie je v takej miere, aby to zúčastnené osoby vedeli zužitkovať v praktickom živote.

rootO Klube